Naše klinika

Jsme klinika zaměřená na pedostomatologii, ale nezapomínáme ani na zbývající rodinné příslušníky. Proto se pyšníme tím, že dokážeme ošetřit kompletně celou rodinu.

Díky týmu plném zkušených profesionálů ve svém oboru Vám zajistíme tu nejkvalitnější péči o Vaše zuby.


Používáme nejmodernější vybavení a materiály pro zajištění té nejlepší dostupné péče.

Samozřejmostí je zvětšovací technika při vyšetření a ošetření - používáme lupové brýle, dentální optický mikroskop, dále se snažíme práci co nejvíce digitalizovat, takže se u nás setkáte i s digitálním skenerem místo dosavadních otisků pomocí otiskovacích hmot.

France Med je místem, kde se setkává moderní technologie s přátelským a komplexním přístupem. Každý pacient je pro nás jedinečný a my se tak vždy snažíme poskytnout individuální péči, která odpovídá Vašim potřebám a přáním.

Nabízíme širokou škálu služeb od dentální hygieny, dětské stomatologie, preventivní péče až po estetickou stomatologii. Jsme specializovaní na práci s bázlivými pacienty a nabízíme ošetření v premedikaci či celkové anestezii.

Věříme, že každý úsměv je jedinečný, a proto se snažíme vytvořit prostředí, ve kterém se budete cítit jako doma. Vaše pohodlí je pro nás prioritou.

MDDr. Linh Thuy Nguyenová 

MDDr. Nguyenová vystudovala 1. lékařskou fakultu v Praze a naší klinice se stará o široké spektrum výkonů, zejména v záchovné a protetické stomatologii.

Její trpělivý a citlivý přístup ocení všichni bázliví pacienti, kterým se paní doktorka ráda věnuje a ukazuje, že zubařina 21. století může být bezbolestná a že i k zubaři se můžete těšit.

Zakládá si na preciznosti, neustále se vzdělává na školeních, kurzech a mezinárodních kongresech.

"Jsem perfekcionista, miluji výzvy a na cestě za zdravým a funkčním chrupem beru pacienta jako parťáka, spolu zvládneme i nejsložitější případy."


Valentýna Dvorachenko 

Valentýna se pohybuje ve stomatologii přes 20 let, 2 roky pracovala v Británii, tudíž se s ní domluvíte i perfektně anglicky.

V ordinaci má ráda pořádek a kromě toho, že je pravou rukou paní doktorky, se stará, aby se pacientům dostalo veškeré péče a komfortu. Je empatická, starostlivá a ráda rozmazluje i naše nejmenší pacienty.

Dr. Olga Kucheruk 

Dr. Kucheruk začala po dokončení studia v roce 2008 pracovat na katedře dětské stomatologie v Kyjevě. Absolvovala dvouleté studium v oboru estetické a záchovné stomatologie na Pařížské univerzitě (Paris IX) a dvouměsíční stáž na katedře pedostomatologie v Rakousku. Neustále se rozvíjí a ráda se učí novým přístupům.

"Medicína byla vždy mojí vášní a naplnění jsem našla v pomáhání lidem ke krásnému úsměvu. Původně jsem směřovala ke stomatochirurgii, ale cestou jsem propadla preventivně-konzervační stomatologii a zejména pedostomatologii."

Barbora Žižková DiS. 

Barbora považuje za největší úspěch Vaši spokojenost. Zdraví pohodlí a úsměv jsou pro ni na prvním místě, a proto se snaží poskytnout nejlepší péči s perfektními výsledky.

Největší radost jí dělají výsledky u pacientů po léčbě paradontitidy. Právě u té může pomoci nejvíce.

Ve stomatologii se pohybuje už od střední školy, kde studovala zubního technika a jako dentální hygienistka pracuje od roku 2013.

Darya Ovchinnikova 

Darya se stomatologii věnuje již od střední školy, kde studovala zubního technika. Po škole se však rozhodla vyzkoušet asistenci u křesla, které se věnuje doteď. Ordinace je i díky ní organizovaná a zákroky probíhají hladce.

"Je pro mě důležité, aby se pacient v mé ordinaci cítil příjemně, na přání ráda pustím kvalitní hudbu, seriál nebo i pohádku těm nejmenším a vezmu je i za ruku. Pokud mám čas, můžeme si spolu v dětském koutku zahrát na PlayStationu."