Služby

Protetické ošetření

Jsou případy, kdy obyčejná fotokompozitní výplň mechanicky nestačí a zbytek zubu se musí překrýt či zpevnit polo/korunkou.

Poradíme a zajistíme Vám vhodnou zubní náhradu, ať už se jedná o zubní korunky, můstky nebo snímatelné náhrady, a to s maximální snahou o dosažení plnohodnotné funkce a estetiky chrupu.

Preventivní prohlídka

Podstatou zdravého chrupu a krásného úsměvu jsou pravidelné preventivní prohlídky u zubního lékaře a dentální hygienistky. Prevence je pilířem předcházení nemoci zubů a měkkých tkání.

Naším cílem je nejen dosáhnout zdravého stavu chrupu, ale tento stav se snažíme motivací pacienta.

Ošetření kořenových kanálků


Endodontické ošetření, laicky známé též jako "čištění a vytahování nervů ze zubu'', spočívá v mechanickém opracování kořenových kanálků, kde jsou uloženy nervy zubu (většinou již odumřelé či infikované). Následuje perfektní chemická desinfekce. Celý kořenový systém se následně hermeticky zaplní a uzavře.

Estetická stomatologie

Estetické nedostatky je možno napravit pomocí fazet.

Přistupujeme k nim jako k estetickému řešení při korekci drobných tvarových a barevných vlastností zubů (nejčastěji předních zubů viditelných při úsměvu), kdy ani ortodontická léčba a bělení zubů nepřinesla pacientovi žádoucí efekt.

Kontaktní informace

France Med Dental Clinic

Sokolovská 979/209 - Praha 9

info@francemed.cz